Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 42.5м2 у місті (передмісті), Тернопіль

28 500 $
1 221 184 грн
671 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
42.5 м2
Площа кухні:
12 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
7 из 10

Один санвузол роздільний

Код:
1848661
Оновлене:
03-03-2026
Перегляди:  27
Агентство нерухомості
Надія Драбик
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#127969; **Продається 1-кімнатна квартира в новобудові Характеристика: -площа 42,5м2 -кухня 12м2 -7 поверх/10 -і/о -зроблена тепла підлога #128204;Локація розташування-передмістя, 5 хв. до Диканьки. Здача будинку-кінець 2026р #128222;Телефонуйте, щоб дізнатися деталі!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213178164