Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 80м2 на Зелена вул. в районі Східний, Тернопіль

68 500 $
2 935 127 грн
857 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
80 м2
Площа кухні:
25 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 4

Один санвузол роздільний

Код:
1848726
Оновлене:
03-03-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Надія Драбик
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Простора світла квартира площею 80 м #178; у чудовій локації — всього 5 хв до центру, район Старого парку. #128313; Стан: сира (під ремонт) — ідеальна можливість створити інтерєр на власний смак #128313; Поверх: 3-й з 4 #128313; Балкон: великий, з панорамними вікнами #128313; Санвузол: роздільний #128313; Парковка для авто #128313; Дитячий майданчик у дворі #128313; Поблизу: дитячі садочки, школи, зручна транспортна розвязка #128205; Ідеальне місце для сімї — тиха, зелена зона з усією необхідною інфраструктурою поруч. #128222; Телефонуйте для деталей та огляду!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213193126