Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 32.4м2 на Олександра Поля просп. 96а в Центральному районі, Дніпро

39 000 $
1 671 094 грн
1 204 $ /m2

Площа:
32.4 / 17.2 / 4.1 м2
Кімнат:
1

Поверх:
4 из 5

Євроремонт

Код:
1854420
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  19
Агентство нерухомості
Анна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 1-кімнатну квартиру студію, проспект Олександра Поля, Центральний р-н, м-н Олександра Поля Славутич. Код об'єкта SF-3-232-373 Опис району, розташування: магазини, супермаркет АТБ, Варус, школи, дитячий садок, клініка, аптека, паркові зони «Глоби», «Парк Ракет», відділення Нової пошти, кафе, банк, зупинка транспорту 2 хвилини, до центру міста пішки 15 хвилин. 4-й поверх 5 -поверхового блочного будинку. Не кутова. ОСББ. Кодовий замок, домофон. Броньовані двері. Впорядкований двір. Загальна площа 32,4кв.м. узаконене перепланування: кухня-студія 4,1 кв.м, 1 кімната 17,2кв.м., сумісний санвузол 3,2 кв.м., балкон 0,8 кв.м., передпокій 3,21 кв.м. Висота приміщеняя 2,5 м. Вквартирі зроблено сучасний ремонт з заміной комунікацій. Квартира знаходиться охайном житловом стані. Продається з меблями та технікою за домовленністю: кондиціонер, холодильник двохкамерний, єлектрична варильна поверхня, мікрохвильовка, бойлер, пральна машинка. Вартість - $ 39 тис. + послуги АН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. - Сетрифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-232-373-BN.