Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 153.2м2 на Берестейський (Перемоги) просп. 67б, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Нивки

390 000 $
16 710 944 грн
2 546 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
153.2 м2
Площа кухні:
49.6 м2
Кімнат:
5
Тип:
Роздільні

Поверх:
16 из 17
Стіни:
Цегла

Балкон і лоджія

Код:
1868432
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  17
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Місце, де простір відчувається інакше. Двоповерхова квартира мрії у ЖК «Нивки Парк». Іноді квартира — це просто квадратні метри. А іноді — це простір, у який заходиш і відчуваєш: ось тут починається інше життя. Життя в комфорті, світлі, стилі та гармонії. Саме така ця двоповерхова, простора та продумана до деталей квартира у тихому й затишному ЖК Нивки Парк. Квартира, в якій хочеться залишитися. Про простір, що надихає Два рівні, об'єднані красивими сходами, відкривають більше, ніж просто планування. Тут є місце для всього, що важливо: велика вітальня, де збираються рідні та друзі, затишні спальні, де панує спокій, дві гардеробні, що створюють порядок і легкість у побуті, елегантні ванні кімнати, оформлені з любов'ю до комфорту. У кожному квадратному метрі — продуманість. У кожній деталі — турбота. Ремонт, який відчувається руками Квартира виконана з якісних матеріалів: тепла паркетна дошка, стильна великоформатна плитка, сучасна сантехніка, декоративне фарбування, яке додає інтер'єру глибини. Тут вже проведено всі інженерні мережі, встановлено вентиляцію, кондиціонування, продуману електрику. Кухня — вбудована, естетична, повністю обладнана. Спальні — частково мебльовані. Гардеробні — облаштовані. Ванні кімнати — готові до ранкових ритуалів спокою. Дизайн-проєкт — як подарунок, що дозволить завершити інтер'єр у тому самому стилі, що створює настрій дому. Комплекс, у якому приємно жити ЖК Нивки Парк — це закритий, доглянутий, безпечний острів комфорту серед міста. Тут є все: підземний паркінг, зелені алеї для прогулянок, дитячий садок, майданчики для дітей та зони для відпочинку, магазини, салони, McDonald's, клініки — усе поруч. Тут тихо. Тут безпечно. Тут приємно повертатися ввечері. Локація, що дарує свободу 3 хвилини до метро Нивки. 15 хвилин — і ви у серці Києва. Зручно жити, зручно працювати, зручно відпочивати. Ціна: 390 000 $ Це не просто квартира. Це — твоє нове велике “можна”: можна жити красиво, зручно, натхненно.