Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Торгові приміщ. 720м2 на Гагаріна вул. в Основ'янському районі, Харків

240 000 грн /міс.
5 601 $
334 грн /m2

Загальна площа:
720 м2
Кімнат:
9

Код:
1872568
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  13
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкту :5357 Здається комерційне приміщення на першому поверсі двоповерової будівлі на пр. Аерокосмічний. Площа будівлі- цілих 720 квадратних метрів, які можна винайняти цілком або частково. Ця будівля є справжнім багатофункціональним комплексом з діючим спортивним клубом "Pulse gym" на другому поверсі та відділенням "Нової пошти". Її фасадна частина виходить на відомий проспект Гагаріна, а також має зручний під'їзд з цього проспекту. Поблизу будівлі облаштовані парковочні місця для вашої зручності. Власник цієї будівлі - дуже лояльна людина, готова йти на компроміси та поступки. Якщо ви вирішите орендувати приміщення, вони підготують його до вас у найкращому вигляді, можливо навіть зроблять ремонт та приберуть зайві перегородки за вашим бажанням. Це ідеальне місце для розташування магазину взуття або будь-якого торгівельного павільйону. Є складські приміщення, санвузли, будівля опалюється та має водопостачання. Крім того, можливо, воно підійде для створення колл-центру, перукарні чи будь-якого іншого комерційного приміщення, яке ви бажаєте. Торг можливий