Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 446м2 на Бугрименко вул. в Новобаварському районі, Харків

160 000 $
6 855 772 грн
359 $ /m2

Загальна площа:
446 м2
Ділянка:
19.5 сот.
Кімнат:
8

Поверхів:
2

Код:
1875392
Оновлене:
10-04-2026
Перегляди:  18
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкту #19121 Продається просторий недобудований будинок площею 446 м² у затишному та тихому місці Лєдного (район Баварії, зручна транспортна розв’язка — коло маршруток усього за 2 хвилини). Два поверхи з великим підвалом, вісім просторих кімнат, санвузли на кожному поверсі, шикарні сходи на другий поверх та лоджія з панорамним видом створюють відчуття простору й перспективи. Ділянка 19,5 соток, гараж, власна свердловина, септик на 12 кубів (4 кільця), газ заведений у будинок. Частково без оздоблювальних робіт — чудова можливість завершити на свій смак. Ця нерухомість може стати не лише затишною родинною оселею, а й вигідною інвестицією під будинок престарілих чи інший бізнес-проєкт.