Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 62м2 на Залізнична вул. в Залізничному районі, Львів

79 000 $
3 385 037 грн
1 275 $ /m2

Загальна площа:
62 м2
Площа кухні:
13.7 м2
Кімнат:
2

Поверх:
7 из 10

Код:
1879678
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  24
Агентство нерухомості
Михайлов Микола Миколайович
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаю 2кім квартиру. Львів,ближній центр.Можливе розтермінування на вигідних умовах. Квартира розташована на 7 поверсі з 10 в цегляному будинку сучасної забудови. Будинок утеплений, з якісним оздобленням підїздів та комфортним ліфтом. Переваги квартири: Автономне опалення – гарантія тепла і економії в будь-яку пору року. Простора вітальня та затишна спальня з великими вікнами. Якісні вхідні двері, стяжка – ідеальний варіант для втілення інтерєру під свій смак. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!!! Огляд можливий у зручний для Вас час!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213242153