Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 73м2 на Тролейбусна вул. у місті (передмісті), Тернопіль

72 000 $
3 085 097 грн
987 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
73 м2
Кімнат:
2

Поверх:
11 из 11

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1886362
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  15
Агентство нерухомості
Наталя Приступа
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається простора та затишна 2-кімнатна квартира площею 73 м #178; Квартира розташована на 11-му поверсі, при цьому ліфт підіймається безпосередньо на поверх — зручно та комфортно для щоденного користування. Два санвузли — зручно для сімї Кладова — додатковий простір для зберігання Два засклених балкони — можна використовувати як зони відпочинку чи робочі простори Переваги квартири: Індивідуальне опалення — економія та тепло в будь-яку пору року Сучасний ремонт — квартира повністю готова до проживання, не потребує додаткових вкладень Закритий двір — безпека та тиша для мешканців Можливість придбати місце в підземному паркінгу (за окрему плату) Інфраструктура: У пішій доступності: магазин, школа, дитячий садок, зупинки громадського транспорту

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213248142