Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 63м2 на Камська вул. в Холодногірському районі, Харків

35 000 $
-7.9%
1 499 700 грн
556 $ /m2

Площа:
63 / 48 / 8 м2
Ділянка:
3 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
1

Код:
1887657
Оновлене:
02-05-2026
Перегляди:  50
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

код 21893 Пропоную до вашої уваги ліквідний варіант половини приватного будинку неподалік метро Холодна Гора (до 10 хвилин пішки), Новобаварський бік, асфальт майже до самого входу. Добротна 1/2 будинку дерево/цегла. У 2017 році було посилено фундамент на 1,5 метра з можливістю добудови другого поверху, встановлено металопластикові вікна, виконано капітальний ремонт усередині та зовні. Другий поверх не добудовувався, але технічно це можливо за бажання. Будинок загальною площею 63 м², з високими стелями. Планування: при вході холодний коридор, дві великі роздільні кімнати, кухня, санвузол, топкова та дві прохідні кімнати. У будинок заведені та узаконені міські комунікації — електроенергія, центральне водопостачання та водовідведення. Газ проходить по вулиці. Встановлена сигналізація. Ділянка рівна, прямокутної форми, огороджена парканом, має кадастровий номер. Окрім будинку, на території розташована альтанка. Сусіди — власники другої половини будинку — доброзичливі та приємні люди. Не втратьте відмінний варіант ліквідного, ізольованого житла біля метро в престижному районі. Готові розглянути продаж за державними програмами. Покази у зручний час за попередньою домовленістю. Телефонуйте!