Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 100м2 на Дружби вул. в Геронимівка с., в Черкаському районі, Черкаська обл.

104 000 $
+7.2%
4 456 252 грн
1 040 $ /m2

Загальна площа:
100 м2
Ділянка:
6 сот.

Поверхів:
1

Код:
1888569
Оновлене:
07-04-2026
Перегляди:  34
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається новий цегляний будинок 100 м #178; у Черкасах! Під єОселя та інші програми Щойно збудований сучасний 3-кімнатний будинок з якісної Мліївської цегли – надійний, теплий і готовий до вашого оздоблення! Основні переваги: Площа: 100 м #178; Земля: 6 соток приватизованої Асфальтовані під'їзди, заможні сусіди, тихий район у місті Зовнішнє утеплення: пінопласт Покрівля: металочерепиця Опалення: індивідуальне газове (ГАЗ підключений!) Комунікації: світло, свердловина 38 м, септик Все побудовано з найсучасніших та найякісніших матеріалів – ідеально для комфортного сімейного життя! Можливий продаж за державними програмами (єОселя, ВПО та ін.), обмін, співпраця з ріелторами.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22388987