Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 118м2 на Харченка Евгенія (Евгения Харченко) вул. 41/1а, Бортничі, в Дарницькому районі, Київ, метро Бориспільська

145 000 $
6 213 043 грн
1 229 $ /m2

Загальна площа:
118 м2
Житлова площа:
106 м2
Ділянка:
9 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2
Стіни:
Цегла

Після ремонту

Код:
1890450
Оновлене:
26-03-2026
Перегляди:  42
Агентство нерухомості
Віта Валеріївна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 2-поверховий будинок у місті Київ, по вулиці Євгенія Харченка. Площа будинку 118 м², житлова 106 м². Будинок з капітальним ремонтом, газ підведений, водопостачання - за власним розведенням, опалення - індивідуальне. Прибудинкова територія 9 соток. Не втрачайте шансу стати власником цього надійного та комфортного житла у самому серці столиці. Зателефонуйте зараз для детальної консультації! Номер оголошення на сайті компанії: SH-217-021-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6920088