Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 80м2, Центр, в Автозаводському районі, Кременчук

93 000 $
3 984 917 грн
1 163 $ /m2

Загальна площа:
80 м2
Площа кухні:
15 м2
Кімнат:
3

Поверх:
1 из 6

Код:
1892457
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  33
Агентство нерухомості
Юлія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам трикімнатну квартиру у самому центрі міста Кременчук. Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;Рік введення в експлуатацію: 2 015;Тип стін: Цегляний;Клас житла: Еліт;Планування: Роздільна;Опалення: Індивідуальне газове;Ремонт: Євроремонт;Меблювання: Так;Побутова техніка: Посудомийна машина, Холодильник, Плита, Варильна панель, Пральна машина, Духова шафа;Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ, Швидкісний інтернет;Комфорт: Ванна, Відеоспостереження, Балкон, лоджія, Кондиціонер;Комунікації: Асфальтована дорога, Газ, Центральна каналізація, Вивіз відходів, Електрика, Центральний водопровід;Інфраструктура (до 500 метрів): Центр міста, Автовокзал, Відділення банку, банкомат;Ландшафт (до 1 км.): Парк;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213255460