Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Офіс 750м2 на Хрещатик вул. 19, Печерський р-н (центр), в Печерському районі, Київ, метро Хрещатик

787 343 грн /міс.
18 375 $
1 050 грн /m2

Загальна площа:
750 м2
Кімнат:
8

Після ремонту

Код:
1897497
Оновлене:
12-05-2026
Перегляди:  8
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Якименко Людмила...
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

БЕЗ КОМІСІЇ! Оренда офісу 750 м2 у центрі Печерського району по вулиці Хрещатик. Приміщення розташоване на 3 поверсі Бізнес центру. Планування: Open space, переговорна, кабінети, приміщення під кухню, санвузли, серверна. Оснащено центральною системою кондиціювання та вентиляції, системою пожежогасіння, пожежною та охоронною сигналізаціями, відео спостереженням, електронною системою доступу в БЦ та на поверхи, фізичною охороною, LED освітленням в офісах, наземне паркування. Вартість вказана без урахування ПДВ, додатково сплачується електроенергія. Номер оголошення на сайті компанії: RC-219-968-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6930911