Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 58м2 у місті (передмісті), Ужгород

84 000 $
3 599 280 грн
1 449 $ /m2

Площа:
58 / 42 / 7 м2
Кімнат:
3
Тип:
Суміжно-роздільні

Поверх:
2 из 5

Один санвузол суміщений

Код:
1900234
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  16
Агентство нерухомості
Ірина Галас
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 3-кімнатна квартира з ремонтом, меблями та технікою Зручне розташування, тихий район з розвиненою інфраструктурою: поруч зупинки, 2 дитсадки, АТБ, аптеки, магазини, дитячий розважальний центр. Цегляний будинок — теплий взимку, прохолодний влітку, хороша шумоізоляція якісний ремонт перепланування (узаконене) повністю замінені комунікації водяний підігрів підлоги Додатково: підвальне приміщення 2 паркомісця під вікнами Телефонуйте, огляд в зручний для вас час

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213234362