Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам Торгові приміщ. 65.9м2 на Торговиця вул. 19 у районі центру міста, Тернопіль

20 000 грн /міс.
467 $
304 грн /m2

Загальна площа:
65.9 м2

Код:
1902492
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  14
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Матейко Тетяна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

В оренду здається нежитлове приміщення вільного призначення в новому ЖК ЦЕНТР ХОЛЛ . Зручне розташувааня. Хороша прохідність. Перша лінія. Приміщення просторого планування з великими панорамними вікнами. Планування дозволяє зробити два окремі кабінети.Є можливість підвести воду. Стан приміщення -без ремонту. Ціна за оренду обговорюється.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 15122206