Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 83м2 на Срібнокільська вул. 22, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Позняки

250 000 $
10 712 143 грн
3 013 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
83 / 33 / 15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
22 из 24

Один санвузол роздільний

Код:
1903960
Оновлене:
09-03-2026
Перегляди:  18
Агентство нерухомості
Бобух Евгения
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 2-х кімнатна квартира в престижному будинку по вул. Срібнокільська 22, на Осокорках. Будинок має 1 підїзд, 3 ліфти, один з яких вантажний. Паркінг на прибудинковій території, також є можливість безкоштовного паркінгу на паковці торгівельного центру. 22 поверх 24 поверхового будинку. Загальна площа 81.94 кв. м, кухня вітальня (кухня студіо) 33 кв. м. Спальня 14 кв. м Дитяча кімната - 19 кв. м. Розрахована на комфортне проживання двох школярів (великий письмовий стіл, двоярусне ліжко). 2 повноцінні санвузли. Лоджія. Видова (з вікон прекрасний вид на місто). Авторський ремонт. Використані дорогі екологічні оздоблювальні матеріали. Виконано зонування освітлення. Натуральний паркет, в санвузлах та кухонній зоні підлоги з підігрівом. На металеві двері (виробник компанія «Руст») встановлено замки «Мультилок» з вертикальним та горизонтальним регелем. Повністю укомплектована меблями і технікою: всі ліжка з ортопедичними матрацами, вбудована кухня, холодильник, варильна поверхня, духова шафа, посудомийна машина, СВЧ-піч, пральна машина, електрочайник, праска, прасувальна дошка. Плазмовий телевізор «Samsung» диогональ 55. Вбудований сейф. Кондиціонери в кожній кімнаті. Працюють як на обігрів так і на охолодження. 2 санвузли. Сантехніка Laufen, іспанська плитка. В одному санвузлі ванна, також цей санвузол обладнаний бойлером, в іншому німецька душова кабіна. Зручне розташування, поруч все необхідне: ТЦ Аркадія (Сільпо), школа, дитячий садок, SPT LIFE. Станція. м Осокорки - 5 хв. пішки. Невисока сума оплати комунальних за рахунок встановленого лічильника тепла та зонування електричного лічильника (деньніч) . В будинку є консьєрж.