Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам будинок 350м2 в Обухівському районі, Київська обл.

115 691 грн /міс.
2 700 $
331 грн /m2

Загальна площа:
350 м2
Ділянка:
40 сот.

Поверхів:
2

Код:
1906098
Оновлене:
13-03-2026
Перегляди:  13
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Маковій Денис
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Оренда будинку в лісовій зоні Козина. Конча Заспа. Оренда будинку в Козині, тиха тупикова лісова вулиця з добрими сусідами та зручним підїздом. Будинок 350 м2 розташований на просторій ділянці 40 соток із багаторічними деревами: сосни, берези, дуби. Основний будинок у два рівні з газовим опаленням, 4 спальні, 3 санвузли, кухня, обідня зона та камінний зал. Так само є окрема сауна зі своїм опаленням, будиночок охорони, гараж і навіси для машин.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 1356477