Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 34м2 на Сумський шлях вул. в Солоницівка смт, в Харківському районі, Харківська обл.

15 500 $
664 153 грн
456 $ /m2

Площа:
34 / 16 / 12 м2
Кімнат:
1

Поверх:
9 из 9

Код:
1907204
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  17
Агентство нерухомості
Людмила
09x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Код об'єкта 22739 Продам 1 квартиру в смт. Солоніцівка, розташована на 9-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку (є технічний поверх), встановлений новий ліфт - будинок має статус колишньої малосімейки. Повноцінна квартира поліпшеного планування, загальною площею 33.5 м2, кухня 11.9 м2, кімната 16м2, решта санвузол і передпокій. Стан квартири: косметичний ремонт, МПО, броньовані двері, повноцінна електрична плита, бойлер, центральне водопостачання, каналізація, опалення. У пішій доступності супермаркет, школа, відділення банку, дитячий садок, амбулаторія, аптеки тощо. Транспортом добиратися приблизно 10-12 хвилин до метро Холодна Гора. Документи готові до продажу, розглядаємо і сертифікат.ц-15 500 т.д.