Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 183м2 на Заливна вул. в Зарічному районі, Суми

100 000 $
4 284 857 грн
547 $ /m2

Загальна площа:
183 м2
Ділянка:
10 сот.

Поверхів:
2

Код:
1908348
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 2-х поверховий будинок по вул. Заливна 100 000 $ Пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Загальна площа: 183 м #178; Кількість кімнат: 5 Площа ділянки: 10 соток Зовнішнє утеплення стін: Мінеральна вата Тип покрівлі: Металочерепиця Власна котельня Косметичний ремонт Продається з меблями На території є альтанка, підсобні приміщення, бомбосховище Є всі комунікації Додаткова інформація за тел.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22378190