Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 253м2 на Березова вул. в Ковпаківському районі, Суми

195 000 $
8 355 472 грн
771 $ /m2

Загальна площа:
253 м2
Ділянка:
18 сот.

Поверхів:
2

Код:
1908408
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-поверхового будинку р-н Косівщина 195 000$ пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Загальна площа: 253 м #178; (5 кімнат) Площа ділянки: 18 соток Цегляний будинок Гарний ремонт Автономне опалення Меблі та техніка за домовленістю Місце для авто

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22387823