Подзвонити Повідомлення

Продам приватний будинок 730м2 в Деснянському районі, Київ, метро Чернігівська

240 000 $
10 283 658 грн
329 $ /m2

Загальна площа:
730 м2
Ділянка:
10 сот.

Поверхів:
2

Код:
1918854
Оновлене:
20-02-2026
Перегляди:  19
Агентство нерухомості
АН Level Group
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж будинку на Троєщині, вул. Лейбніца, 14. Котеджне містечко знаходиться у самому чистому з точки зору повітря районі поблизу р.Десна та має місцеву адресу. Будинок стоїть на 10 сотках напроти озеро (пожежна водойма) з рибою та ставками поряд вільний участок на 10 сотках, де можна зробити сад. Будівля має крите паркомісце на 2 авто, 2 поверхи з другим світлом, велика вітальня з запланованим каміном з видом на озеро, басейн, зимовий сад, кабінет, 1 гістьова кімната, простора кухня на 1 поверсі, кладові, техприміщення, у полупідвалі з вікнами сплановано тренажерний зал, сауна, кінозал, більярдна, на 2-ий поверх веде гвинтова драбина, де розташовуються 4 спальні з гардеробними та санвузлами, під кришею обладнаний поверх під ігрову кімнату. Особливості планування: з мансардою з гаражем з каміном з балконом з підвалом з ділянкою без меблів

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22441190