Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 46м2 на Праведників світу вул., Корея, в Ленінському районі, Вінниця

109 000 $
+9.1%
4 670 494 грн
2 370 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
46 м2
Кімнат:
1

Поверх:
7 из 10

Код:
1922915
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Оксана Іванівна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам власну євродвокімнатну квартиру з просторою кухнею-вітальнею та окремою спальнею з гардеробом. у звязку із виїздом за кордон! Ремонт виконаний професіоналами (є контакти всіх майстрів, які виконували роботу), є фото етапів роботи, розміщення проводки та сантехніки Двері зроблені під замовлення з екранами зверху Лед підсвітка в спальні та ванні, карнізи прихованого монтажу Панорамні вікна з гарним видом на ліс, тепле планування, зручне розташування Всі меблі та техніка нова і на гарантії, також є окремо виведений провід під інвертор та акумуляр, з врахуванням в щитку Квартиру робили для себе, вклали душу, час і кошти, тому це вигідна пропозиція! Щоб домовитися про перегляд- телефонуйте

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213282742