Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 178м2 в Обухівському районі, Київська обл.

270 000 $
11 569 115 грн
1 517 $ /m2

Загальна площа:
178 м2
Ділянка:
9 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1

Дизайнерський ремонт

Код:
1926937
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам 3-кімнатний будинок, Обухівський район, м. Українка Код об’єкта SH-219-747 1-поверховий | Будинок: цегляний Загальна площа: 178 м2 Особливості планування: кухня-вітальня, 3 окремі кімнати, господарче приміщення, котельня, 2 санвузла, 2 гардеробні. Стан будинку: дизайнерський ремонт. Водяний підігрів підлоги, електрокотел 18Кв, твердопаливний котел. На ділянці побудовано гостьовий будинок - баня 40 кв.м повністю мебльовано. Заведено 30 кВт. Меблі + техніка — є. Ціна: $270 тис + послуги АН Хочеш більше варіантів? Пиши або переходь в Telegram-бот HataHomebot — шукає за параметрами, як рієлтор Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах: єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719 $ Платимо гроші за рекомендацію! Отримайте бонус, якщо по вашій рекомендації оформлена угода через нашу АН. Номер оголошення на сайті компанії: SH-219-747-BN.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 6973982