Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 212м2 на Шевченка Тараса бульв. 27б, Шевченківський р-н (центр), в Шевченківському районі, Київ, метро Університет

520 000 $
+4.0%
22 281 258 грн
2 453 $ /m2

Площа:
212 / 130 / 25 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
3 из 25
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1926965
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  22
Агентство нерухомості
Калита Галина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира площею 212 м #178; у преміальному будинку в самому серці столиці. Планування: • 2 окремі спальні • Кабінет • Простора кухня-вітальня • 3 санвузли Квартира повністю укомплектована технікою та готова до комфортного проживання: • пральна машина • камін • кондиціонери • телевізори • варильна поверхня • духова шафа • мікрохвильова піч та інше #11835; Інфраструктура будинку: • презентабельна вхідна група • розкішний хол з ресепшном • зона відпочинку • більярдна • кафе (можливість замовлення їжі в квартиру) • дитяча ігрова кімната • SPA-зона: басейн, сауна, тренажерний зал • підземний паркінг + гостьова парковка Закрита територія під охороною: • ландшафтний парк • водоспад • альтанка • BBQ-зона • дитячий майданчик • контроль доступу (шлагбаум) Усього 300 м до Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка. Поруч станції метро Університет та Вокзальна. #11835; Ідеальний варіант для тих, хто цінує простір, статус і комфорт у центрі міста.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213284534

Адреса будинку: Шевченка Тараса бульв., 27Б, Київ, Шевченківський район