Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 115м2, Вокзал, в Богунському районі, Житомир

85 600 $
3 667 838 грн
745 $ /m2

Загальна площа:
115 м2
Ділянка:
6 сот.
Кімнат:
5

Поверхів:
1
Стіни:
Цегла

Код:
1930530
Оновлене:
12-03-2026
Перегляди:  9
Агентство нерухомості
СІТІ
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

№: 13359! Будинок, Вокзал, Параджанова, 1- эт., Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: у будинку. Что в доме гараж, город, госп. споруди, сад, сарай, усі зручності. Коммуникации: вигрібна яма, газ, електрика, колодязь, центральне водопостачання, інд. опалення. Что рядом: зупинки, розв. заклади, супермаркет, транспортна розв'язка. Доп. условия: ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13359 . ЗВОНИТЕ: , +38(096)xxx-xx-xx, Ірина.