Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 128м2 у місті (передмісті), Житомир

65 800 $
2 819 436 грн
515 $ /m2

Загальна площа:
128 м2
Ділянка:
11 сот.
Кімнат:
4

Поверхів:
2
Стіни:
Цегла

Код:
1930747
Оновлене:
15-03-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
СІТІ
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

№: 13971! Будинок, , Іванівка, 2- эт., Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: у будинку. Что в доме окремий двір. Коммуникации: електрика. Что рядом: транспортна розв'язка. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.. Номер в базе агентства СИТИ: 13971 . ЗВОНИТЕ: +38(096)xxx-xx-xx, +38(098)xxx-xx-xx, Агентство нерухомості.