Подзвонити Повідомлення
Ніколи не платіть до перегляду об'єкта і без договору, якій укладайте тільки з правомочною особою

Здам Приміщення 11м2 у місті (передмісті), Житомир

3 000 грн /міс.
70 $
273 грн /m2

Загальна площа:
11 м2
Кімнат:
1

Код:
1931091
Оновлене:
12-03-2026
Перегляди:  9
Агентство нерухомості
СІТІ
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здається приміщення на пл. Перемоги, 11,2 м², 1 кімната, є тільки електрика. Ідеально під манікюрний кабінет або інший вид діяльності. Всі умови обговорюються. Оренда 3000 грн.