Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 55м2 в Замостянському районі, Вінниця

59 178 $
-0.5%
2 535 693 грн
1 076 $ /m2

Загальна площа:
55 м2
Кімнат:
2

Поверх:
3 из 10

Один санвузол суміщений

Код:
1933304
Оновлене:
05-05-2026
Перегляди:  10
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

У продажу 2- х кімнатна квартира площею 55.31 м?. Кухня з виходом на балкон. Панорамні вікна. Дуже світла і простора квартира. Висота стелі 2.80 м. Монолітно-каркасний будинок, індивідуальне газове опалення, - Ціна 47 300 грн за м?. - Розведена електрика, сантехніка, тепла підлога, стяжка. встановлення інверторів та сонячних батарей для автономної роботи ліфтів і насосів. Можливе розтермінування до кінця будівництва (перший внесок 30%), здача запланована на 2 квартал 2026 року. Показ у зручний для Вас час.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212904724