Подзвонити Повідомлення
Це оголошення неактивне, але Ви можете відправити повідомлення до контактної особи або подивитися варіанти по: / / / / / Зняти 3-к квартиру Деміївка, Київ
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 3-к квартиру 80м2 на Фрометівська вул., Деміївка, в Голосіївському районі, Київ, метро Деміївська

27 000 грн /міс.
-10.0%
630 $
338 грн /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
80 / 50 / 15 м2
Кімнат:
3

Поверх:
1 из 3

Код:
1935570
Оновлене:
20-04-2026
Перегляди:  11
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
АН Княжий Дім

Без комісії! Пропонується до оренди 3-х кімнатна квартира студіо в клубному будинку за адресою вул. Фрометівська 18А. 1/3 поверхового будинку. Площа квартири 80/50/15 кв.м. В квартирі виконано якісний ремонт. Квартира укомплектована необхідними меблями та технікою (кондиціонери, бойлер, телевізор, пральна машина, варочна поверхня, духовка, витяжка). Дві спвльні окремі, кухня студіо, санвузол роздільний. Охорона, паркомісце за закритою територією, зона барбекю, сауна в будинку. Автономне опалення в будинку. Відмінна інфраструктура та транспортна розв'язка (до станції метро Деміївська 10 хвилин пішки). Код об'єкту xxx-xx-xx

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 11185182