Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 55м2 в Лука-Мелешківська с., в Вінницькому районі, Вінницька обл.

31 000 $
1 328 306 грн
564 $ /m2

Загальна площа:
55 м2
Ділянка:
6 сот.

Поверхів:
1

Код:
1935867
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  13
Агентство нерухомості
Мережа агенцій AVANGARD
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам будинок зі зручностями. Продам будинок в Лука Мелешка. Садове товариство.. Відстань до найближчого міста: до 10 км.; Кількість кімнат: 2; Тип будинку: Дача; Рік побудови u002F здачі: 1990 - 2000; Тип стін: Цегляний; Зовнішнє утеплення стін: Мінеральна вата; Тип покрівлі: Шифер; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Твердопаливне; Ремонт: Косметичний ремонт; Меблювання: Так; Побутова техніка: Плита; Мультимедіа: Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Телевізор, Кабельне, цифрове ТБ; Комфорт: Душова кабіна, Тераса, Сигналізація; Комунікації: Свердловина, Каналізація септик; Інфраструктура (до 500 метрів): Магазин, кіоск; Ландшафт (до 1 км.): Водосховище, Пагорби;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 22390193