Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 69м2 у місті (передмісті), Суми

61 200 $
2 622 333 грн
887 $ /m2

Площа:
69 / 40 / 9 м2
Кімнат:
3

Поверх:
8 из 9

Код:
1939236
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Анастасія
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Чудова пропозиція! Продаж 3-кімнатної квартири  вул. Герасима Кондратьєва (Кірова) р-н 2 школи 61 200 $ торг пропонуй СВОЮ ЦІНУ! Сертифікат єВідновлення- ТАК Поверх: 8/9 Площа: 68,5 м #178;/40 м #178;/9,3 м #178; Цегляний будинок, дуже теплий Квартира НЕ кутова Гарний ремонт,квартира в гарному стані Пластикові вікна 2 балкони - засклені Меблі та техніка за домовленістю Вдале місцерозташування,поруч магазини , школа, хороша транспортна розвязка Перегляд у зручний для Вас час!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213295077