Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 96м2 на Кондратюка Юрія вул. 3, Мінський масив, в Оболонському районі, Київ, метро Мінська

149 000 $
6 384 437 грн
1 553 $ /m2

Площа:
96 / 49 / 15 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
19 из 26
Стіни:
Цегла

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1940530
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
Карпенко Олександр
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонуємо до продажу простору 3-кімнатну квартиру у сучасному житловому комплексі «жк на Кондратюка», за адресою: м. Київ, вул. Юрія Кондратюка, 3. Житловий комплекс із закритою територією та цілодобовою охороною, що забезпечує комфорт і безпеку мешканців. Квартира розташована на 19 поверсі з 25, загальна площа — 109 м?. Планування: дві окремі спальні простора кухня-вітальня два повноцінні санвузли гардеробна кімната підсобне приміщення Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою, встановлені кондиціонери, тепла підлога, що забезпечує максимальний комфорт у будь-яку пору року. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч супермаркети, школи, дитячі садки, зручна транспортна розвязка та зупинки громадського транспорту. Квартира чудово підійде як для власного проживання великої родини, так і як вигідна інвестиція під орендний бізнес.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213296164

ЖК Міністерський (ЖК на Кондратюка)

Адреса будинку: Кондратюка Юрія вул., 3, Київ, Оболонський район, Мінський масив