Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 39.2м2 в Придніпровському районі, Черкаси

41 500 $
1 778 216 грн
1 059 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
39.2 / 17.6 / 6.2 м2
Кімнат:
1
Тип:
Cуміжні

Поверх:
6 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
1943240
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  8
Агентство нерухомості
Писанка Анна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Пропонується до продажу сучасна 1-кімнатна квартира в ЖК «Темп» — ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції. Загальна площа — 39,2 м #178; Квартира розташована на 6 поверсі з 9 — оптимальний баланс між комфортом і зручністю. Із вікон відкривається приємний вид, що додає простору та світла у щоденному житті. Переваги квартири: • Вдале планування з просторою кімнатою правильної форми • Якісний цегляний будинок із зовнішнім утепленням • Товсті стіни (60 см) — хороша шумо- та теплоізоляція • Сучасні технології будівництва ЖК «Темп» — це: • Новий будинок із доглянутою територією • Зручні під'їзди та сучасні комунікації • Комфортне середовище для життя Локація: • Зручне транспортне сполучення • Поруч магазини, супермаркети, аптеки • Школи та дитячі садочки в пішій доступності Квартира ідеально підійде як для власного проживання, так і для здачі в оренду — ліквідний варіант на ринку. Телефонуйте — організую перегляд у зручний для вас час #128076;

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212907229