Подзвонити Повідомлення

Продам будинок 95м2 на Незалежна вул. 7 в Винарівка с., в Ставищенському районі, Київська обл.

35 000 $
-12.5%
1 499 700 грн
369 $ /m2

Загальна площа:
95 м2
Житлова площа:
50 м2
Ділянка:
25 сот.
Кімнат:
3

Поверхів:
1
Стіни:
Цегла

Косметичний ремонт

Код:
1943400
Оновлене:
01-05-2026
Перегляди:  80
Агентство нерухомості
Анастасія Олександрівна
+3x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається сучасний та затишний будинок у центрі села, повністю готовий для комфортного проживання. Будинок збудований за технологією термодому, що забезпечує тепло взимку та прохолоду влітку. Усі зручності вже облаштовані: газове опалення, додатково є піч-лежанка та система опалення на дровах. Проведено гарячу та холодну воду, у будинку є санвузол з ванною. Житло продається разом із меблями та побутовою технікою, тому можна заїжджати одразу після покупки. На території розташовані гараж, літня кухня, господарські споруди, сарай, а також власний колодязь. Земельна ділянка площею 25 соток дає достатньо простору для саду, городу чи відпочинку. Будинок знаходиться у зручному місці: до траси Київ–Одеса всього 1 км, регулярне транспортне сполучення — маршрутки до Києва, станція метро Теремки приблизно за 1 годину 15 хвилин. У пішій доступності вся необхідна інфраструктура: магазин, школа, пошта, сільська рада. Місцевість вирізняється мальовничою природою: поруч ставки, великий ліс і пагорби, що створює ідеальні умови для життя та відпочинку. Це чудовий варіант для тих, хто шукає спокій, комфорт і готовий дім без додаткових вкладень. Комісійні Агентства Нерухомості сплачує Покупець. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами: 1) Є-оселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат на зруйноване житло З повагою, «Ideal Home» Телефонуйте — такі пропозиції з'являються рідко. Номер оголошення на сайті компанії: SH-221-192-BN.