Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 91м2 в районі Новий світ, Тернопіль

79 900 $
3 423 601 грн
879 $ /m2

Площа:
91 / 46.6 / 12 м2
Кімнат:
3

Поверх:
6 из 6

Одна лоджія, один санвузол роздільний

Код:
1950325
Оновлене:
02-04-2026
Перегляди:  11
Агентство нерухомості
Матейко Тетяна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира на масиві Новий Світ. Обжитий цегляний будинок, квартира розташована на 6 поверсі. Загальна площа 91,6 кв.м, житлова площа 52,6 кв.м, площа кухні 12,1 кв.м, гарне планування, є дві лоджії. Квартира в хорошому стані, готова до проживання. Встановлено індивідуальне опалення. Роздільний сан. вузол. Зручний і комортний район для проживання. Поряд центрова частина і паркова зона. Можливий продаж під державні програми.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213307380