Подзвонити Повідомлення
Ніколи не платіть до перегляду об'єкта і без договору, якій укладайте тільки з правомочною особою

Здам 1-к квартиру 37.2м2 на Іларіонівська вул. 3 в Самарському районі, Дніпро

6 000 грн /міс.
-14.3%
140 $
162 грн /m2

Загальна площа:
37.2 м2
Площа кухні:
7.2 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 10

Один санвузол роздільний

Код:
1952439
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  15
Агентство нерухомості
Шепітько Марина
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам однокімнатну квартиру #128205; м. Дніпро, Лівий берег, ж/м Північний Затишна та охайна квартира для комфортного проживання. Розташована у 8–9 поверховому будинку. #10004; Гарний, чистий під'їзд #10004; Квартира утеплена ззовні — тепла взимку #10004; Є лічильник на воду #10004; Укомплектована всім необхідним: холодильник, пральна машинка, диван #10004; Додатково є кладова для зберігання речей Зручне розташування, поруч усе необхідне для життя. #128104; #128105; #128103; Підійде для сім'ї або пари #128683; Без тварин #128222; Телефонуйте для уточнення деталей та перегляду!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111843651