Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 80м2 на Кондратюка Юрія вул., Мінський масив, в Оболонському районі, Київ

88 000 $
3 770 674 грн
1 100 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
80 / 39 / 11 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
16 из 25

Балкон і лоджія

Код:
1952573
Оновлене:
07-04-2026
Перегляди:  7
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продаж 2-кімнатної квартири в жк 'Міністерський'. Адреса: вул. Юрія Кондратюка, 1, Оболонський район, Київ. Пропоную квартиру з раціональним плануванням у сучасному житловому комплексі. Стан приміщення від забудовника (передбачено базове оздоблення), що дозволяє відразу приступати до реалізації власного проєкту ремонту. Поверх: 16-й з 25-ти, вид на ліс. Площа: 80.1 кв.м (житлова 39.3 кв.м, кухня 11.8 кв.м). Висота стелі 2.70 метри. Кількість кімнат: 2Кімнати роздільні 20.4 та 18.9 кв.м. 2 сан.вузли 4.3 та 1.9 кв.м, передпокій 13.7 кв.м. Балкон 3.1 кв.м та 0.4 кв.м, та лоджія 5.6 кв.м. Квартира з документами. Будинок введений в екплуатацію, можна заходити на ремонт. Свій ЖЕК. Стан після будівельників: поштукатурені стіни, стяжка, встановлені радіатори, м/п вікна та двері.Матеріал будинку: Спецпроект 21 року; стіни: цегла; перекриття: залізобетон; поверховість: 25; ЖК 'Міністерський', Продається квартира в новому будинку бізнес-класу (монолітно-каркасна технологія). Стан відмінний, висота стель 2,70 м. У під #700;їзді три ліфти Otis. Територія комплексу закрита та перебуває під охороною. Будинок розташований біля лісу, поруч паркова зона. Інфраструктура повністю налагоджена для комфортного життя. У пішій доступності є: супермаркети («Сільпо», «АТБ», «Фора») та продовольчий ринок; державні та приватні дитячі садки, школи; діагностичний центр; салони краси, кав #700;ярні, фітнес-студія та точка видачі «Розетка». Зручна транспортна розвязка: зупинка транспорту знаходиться біля самого будинку, до станції метро «Мінська» 15 хвилин на автобусі.