Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 60м2 на Шевченка вул. у місті (передмісті), Дніпро

8 499 грн /міс.
198 $
142 грн /m2

Загальна площа:
60 м2
Площа кухні:
7 м2
Кімнат:
2

Поверх:
6 из 9

Код:
1960155
Оновлене:
21-04-2026
Перегляди:  1
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира у центрі, м. Дніпро, вул. Шевченка 11.Парк ім. Шевченка поручКвартира в задовільному станіМожна розглянути РЕМОНТ/ОБЛАДСТВО в рахунок оренди.Квартира без меблiв.6/9-ти поверхового будинкуСвітла двокімнатна квартира на середньому поверсі.Ліфт.Площа 60 м. кв.Кімнати роздільні:- зал 20 м.кв.- спальня 17 м.кв.- Кухня 7 м.кв.- Коридор 8.6 м. кв.- Санвузол (роздільний).Велика лоджія.Броньовані двері.Бойлер.Вікна виходять з двох сторін: лоджія на Дніпро, спальня та кухня в тихий затишний двір.Тихий закритий дворик без сторонніх людей (вхід та вїзд під паролем).Підїзд – кодовий замок.Через дорогу поліклініка, Нова Пошта.Поруч дитячий садок, школа, університет та ін.У будинку на 1-му поверсі аптека та продовольчий магазин.Можна з маленьким песиком (суворо без котів)

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 111844005