Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 48м2 на Цегельний пров. 3 в Ленінському районі, Вінниця

129 500 $
5 548 890 грн
2 698 $ /m2

Площа:
48 / 14 / 24 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
2 из 16

Балкон і лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1961697
Оновлене:
02-05-2026
Перегляди:  6
Агентство нерухомості
Бугай Артем
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається від ВЛАСНИКА в ЖК Central Park Vinnytsia простора 1-кімнатна квартира бізнес-класу 53 м2, а саме для тих, хто цінує стиль та престиж. Вдале планування: простора велика кухня-вітальня з панорамним вікном, окремі кімнати кухня-студія та спальня, окремо гардеробна кімната, є коридор , зручний поверх. Сучасне індивідуальне опалення та тепла підлога максимум комфорту. Локація одна з найкращих у місті: торгові центри, ресторани, медичні установи, бібліотека усе поруч. Швидкий доступ у будь-яку частину міста. Ідеальний вибір для успішних людей, які прагнуть жити у просторі, комфорті та статусі. Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.8 стан квартири: дизайнерський ремонт утеплення: зовнішнє Приміщення: суміжний санвузол меблі відповідають фото 2 телевізори Смарт в кухні студії та спальні ванна кімната повністю мебльована духова шафа мікрохвильова піч холодильник посудомийна машина двоспальне ліжко, шафа-гардероб в спальні, приліжкові тумби вбудована кухня витяжка кондиціонер диван кутовий розкладний тумба ТВ лічильник на електрику , лічильник на воду та тепло пожежна сигналізація в квартирі та під'їзді відеоспостереження на поверсі, відеоспостереження на території Розташування і оточення: тип двору: закритого типу (вхід, в'їзд обмежений) Особливості планування: підігрів підлоги , панорамні / вітринні вікна, великий відкритий балкон Унікальні переваги: Кухня-студія. Квартира готова до показу.