Подзвонити Повідомлення

Продам ділянку під забудову 8сот. у місті (передмісті), Вінниця

16 000 $
685 577 грн
2 000 $ /сот.

Тип ділянки:
Ділянка під забудову
Ділянка:
8 сот.

Код:
1963750
Оновлене:
27-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Лариса Хімій
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продам дачну ділянку., Ділянка знаходиться у садово-дачному товаристві Писарівський (район Великих хуторів, обїздна Немирівського шосе). Загальний розмір ділянки складає 8 соток, на якій знаходяться дві будівлі та ділянки для городніх робіт. Також є плодові дерева. Ділянка приватизована зі всіма документам.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 26162847