Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 103м2 на Балтійський пров. 5 в Подільському районі, Київ

170 000 $
7 284 257 грн
1 651 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
103 / 54 / 12 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
22 из 24

Один санвузол суміщений

Код:
1963927
Оновлене:
16-05-2026
Перегляди:  3
Агентство нерухомості
Савицька Інна
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Шукаєте надійне джерело пасивного доходу? До вашої уваги ексклюзивна пропозиція в ЖК «Навігатор» (провулок Балтійський). Що ви купуєте: Три автономні обєкти (2 смарт-квартири та 1 студія), повністю укомплектовані для здачі в оренду. Дохідність: 47 000 грн на місяць (стабільний попит). Стан: Сучасний євроремонт, повна комплектація меблями та технікою (холодильники, пральні машини, мікрохвильовки, кондиціонери). Енергонезалежність: Будинок обладнаний генератором! При відключенні світла працює ліфт, є вода та опалення — це величезна перевага для орендарів. Про комплекс: ЖК «Навігатор» (2021 р.) — це сучасне «місто в місті». На території: ТРЦ, супермаркет, кафе, ресторани, стоматологія, хімчистка та салони краси. Характеристики: Тип стін: Монолітний. Клас: Бізнес. Безпека: Консьєрж, відеоспостереження, пожежна сигналізація. Ідеальний варіант для тих, хто хоче інвестувати та отримувати прибуток з першого дня! Телефонуйте, покажемо у зручний час.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 213323267