Подзвонити Повідомлення
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору

Здам 2-к квартиру 79м2 в Соснівському районі, Черкаси

14 000 грн /міс.
327 $
178 грн /m2

Загальна площа:
79 м2
Площа кухні:
16 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 11

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1964245
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  6
Не платіть до перегляду об'єкта і без договору
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Здам 2-х кімнатну квартиру по вул. Пушкіна. Здам на довготривалий термін 2- х кімнатну квартиру по вул. П. Шулежко 67 (Пушкіна), яка знаходиться на 9 поверсі 11-ти поверхового цегляного будинку. Квартира ДУЖЕ ТЕПЛА з ремонтом, мебльована + техніка (бойлер, пралка, холодильник), інтернет усе є для комфортного проживання СУ суміжний. Лічильники вода, світло, газ. Власна індивідуальна котельня - на будинок. Гарне місце розташування будинку, вся необхідна інфраструктура знаходиться в кроковій досяжності. Шукаємо порядних, платоспроможних орендарів без шкідливих звичок. Оплата 14000грнu002Fмі+КП. Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і; Тип стін: Цегляний; Планування: Роздільна; Cанвузол: Суміжний; Опалення: Власна котельня; Меблювання: З меблями; Побутова техніка: Духова шафа, Варильна панель, Пральна машина, Мікрохвильова піч, Холодильник; Мультимедіа: Wi-Fi, Телевізор; Комфорт: Ліфт, Балкон, лоджія, Меблі на кухні, Ванна, Відеоспостереження; Комунікації: Вивіз відходів, Центральна каналізація, Газ, Електрика, Асфальтована дорога, Центральний водопровід; Інфраструктура (до 500 метрів): Магазин, кіоск, Центр міста, Аптека, Супермаркет, ТРЦ, Дитячий садок, Парк, зелена зона, Зупинка транспорту, Дитячий майданчик, Відділення пошти, Відділення банку, банкомат, Ресторан, кафе, Кінотеатр, театр, Школа;