Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 73.7м2 на Воскресенська вул. 18а, Воскресенка, в Дніпровському районі, Київ, метро Дарниця

150 000 $
6 427 286 грн
2 036 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
73.7 / 29 / 16 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
20 из 25
Стіни:
Цегла

Одна лоджія, один санвузол суміщений

Код:
1967890
Оновлене:
21-05-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається двокімнатна квартира з дизайнерським ремонтом в ЖК Паркові Озера, вул. Воскресенська, 18а: * Квартира видова та дуже тепла, розташована на 20 поверсі 25-поверхового будинку. * Загальний площа 73,7 м2, житлова 29 м2 (16,8 м2 та 12,5 м2), кухня 16 м2. * Велика лоджія, гардеробна 4 м2, санвузол сумісний. * В квартирі зроблений гарний ремонт (робився ремонт для себе), вбудована кухня, всі необхідні меблі, вбудована техніка, поли з підігрівом, два кондиціонера, лічильники на воду, закритий двір, охорона двору, гостьовий паркінг. Поряд з ЖК - парк «Перемога», в комплексі супермаркет Novus, велика кількість дитячих майданчиків, спортивних майданів, метро «Дарниця» в 15 хвилинах пішки. Є відео огляд. Перегляди за домовленістю в зручний час за вказаним номером телефону!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212864468

ЖК Парковые озера

Адреса будинку: Воскресенська вул., 18а, Київ, Дніпровський район, Воскресенка