Подзвонити Повідомлення

Продам 3-к квартиру 95м2 на Урлівська вул. 38, Позняки, в Дарницькому районі, Київ, метро Осокорки

12 500 $
535 607 грн
132 $ /m2

Загальна площа:
95 м2
Площа кухні:
11 м2
Кімнат:
3
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 25
Стіни:
Цегла

Один санвузол роздільний

Код:
1969052
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  27
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

3-кімнатна квартира, вул.Урлівська 38, м.Київ. Простора квартира, 2 великі утеплені балкони, 2-х стороння (вигляд у двір та на озеро). Утеплений будинок (обладнаний генератором на випадок відключення світла), аккуратний під'їзд, гарна прибудинкова територія. Поруч з будинком-зупинка міського транспорту. Поруч: школи, садочки, спортклуби (Спорт Лайф та ін.), магазини (АТБ, Новус), торгові центри (River Mall, Піраміда, Аладін, Аркадія). Метро Позняки, Осокорки.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212876140

Адреса будинку: Урлівська вул., 38, Київ, Дарницький район