Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 63м2 на Зарічна (Осокорки) вул. 1в, ЖК Зарічний, в Дарницькому районі, Київ, метро Славутич

155 000 $
6 641 529 грн
2 461 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
63 / 50 / 13 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
11 из 25
Стіни:
Цегла

Один санвузол суміщений

Код:
1969276
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається стильна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у ЖК «Зарічний». Простора та світла квартира загальною площею 63 м #178;, розташована в одному з найкомфортніших районів столиці — Дарницькому. - Сучасний ремонт у світлих тонах — можна заїжджати і жити без додаткових вкладень. - Встановлена якісна побутова техніка провідних виробників — холодильник, посудомийна машина, варильна поверхня, духова шафа, пральна машина, кондиціонер. - Продумане планування: простора кухня, зручна вітальня, затишна спальня. - Чистий під'їзд, доглянута прибудинкова територія. - Зручна транспортна розв'язка: швидкий доступ до метро. - Розвинена інфрастуктура.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212876950

ЖК Зарічний

Адреса будинку: Зарічна (Осокорки) вул., 1в, Київ, Дарницький район, Осокорки