Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 118м2 на Антоновича (Горького) вул. 136, Голосіївський р-н (центр), в Голосіївському районі, Київ, метро Палац Україна

319 680 $
13 697 832 грн
2 710 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
118 / 38 / 37 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
12 из 33
Стіни:
Монолітно-цегляний

Один санвузол суміщений

Код:
1970130
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

#127961; Продаж видової квартири у ЖК бізнес-класу A136 Highlight Tower #128205; Київ, Голосіївський район, вул. Антоновича, 136 #128647; Поруч метро «Палац Україна» та «Либідська» #127968; Про квартиру • Площа: 118,4 м #178; • Поверх: 12-й з 33 • Планування: простора кухня-студія 37 м #178;, окрема спальня, гардеробна, 2 санвузли • Особливості: панорамні вікна з алюмінієвими профілями, висота стелі 3 м, вільне планування від забудовника • Стан: від будівельників — готова для реалізації власного дизайнерського проєкту #127970; Про ЖК A136 Highlight Tower Комплекс бізнес-класу з високим рівнем сервісу, який нагадує 5-зірковий готель: Консьєрж-сервіс 24/7 (доставка, клінінг, вирішення побутових питань) Room-сервіс як у готелях SPA-зона: спортзал, масажні кабінети, сауни Дві лаунж-тераси для мешканців Дитяча кімната Системи Touch ID на вході 5 швидкісних ліфтів (2,5 м/с), прямий доступ у підземний паркінг Автомобілі преміум-класу для використання резидентами #127757; Локація Поруч ТРЦ Ocean Plaza, Палац «Україна», ЖК «Французький квартал 2» Метро «Палац Україна» та «Либідська» в пішій доступності Ресторани, кав'ярні, салони краси, клініки, фітнес-клуби — все поряд Освітня інфраструктура: дитячі садки та школи у кроковій доступності Зелені зони та парки для відпочинку #128161; Переваги: Сучасний будинок бізнес-класу у самому центрі Києва Простора квартира з панорамними видами Ідеальна інвестиція під власне житло або для преміум-оренди