Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 98м2 на Берестейський (Перемоги) просп. 42а, КПІ, в Солом'янському районі, Київ, метро Шулявська

235 440 $
10 088 268 грн
2 403 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
98 / 31 / 41 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
9 из 23

Одна лоджія

Код:
1970214
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається 2-кімнатна квартира з краєвидом у ЖК Crystal Park Tower (Євротрьошка), 98.1 м #178; Ключові характеристики: Площа: 98.1 м #178; Поверх: 9 (є варіант також на 5 поверсі) Висота стелі: 3 метри Планування: простора кухня-вітальня + 2 окремі повноцінні спальні Секція: 4 (бізнес-клас) Про комплекс: Crystal Park Tower — це елітний житловий комплекс бізнес-класу з власною інфраструктурою та неймовірними панорамами на парк ім. Пушкіна та парк КПІ. На території комплексу: преміальний супермаркет фітнес-клуб ресторан аптека просторе лобі з консьєрж-сервісом закритий двір на стилобаті (на рівні 2 поверху) охоронювана територія Будинок каскадного типу — від 10 до 23 поверхів. У кожній секції — 3 швидкісні ліфти KONE. В наявності 3-рівневий підземний паркінг (співвідношення 1:1 до кількості квартир).

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212880356