Подзвонити Повідомлення

Продам 1-к квартиру 44.6м2 на Чернігівська вул. 8г, Харківський масив, в Дарницькому районі, Київ, метро Вирлиця

81 500 $
3 492 159 грн
1 828 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
44.6 / 12.9 / 21.4 м2
Кімнат:
1
Тип:
Роздільні

Поверх:
19 из 26

Один санвузол суміщений

Код:
1970399
Оновлене:
15-05-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Продається квартира з ремонтом в ЖК Tеrracotta, вул. Чернігівська, 8г в 5 хвилинах від метро 'Вирлиця': МОЖЛИВЕ РОЗТЕРМІНУВАННЯ НА 9 РОКІВ, ПЕРШИЙ ВНЕСОК 30 ТИСЯЧ ДОЛАРІВ * Площа квартири – 44.6 м2. * Встановлено ГЕНЕРАТОР. * Знаходиться у 4 будинку на 19 поверсі. * Функціональне планування: кухня-вітальня 21,4 м2, окрема спальня 12,9 м2, суміщений санвузол. * В квартирі новий ремонт та частково меблі. Будинок має монолітно-цегляну конструкцію, що забезпечує надійність та довговічність. Ваші сусіди - інтелігентні та дружелюбні люди, що створює приємну атмосферу спільноти. До двору будинку доступ обмежений шлагбаумом, що гарантує вашу безпеку та приватність. Квартира вражає своєю яскравістю та гарним плануванням. -двір без машин -підземний паркінг -wi-fi на території -школа 900 метрів -супермаркет в будинку -дитячий садок в будинку -до аеропорту 15 хв Гарна транспортна розв'язка: -метро Вирлиця або Бориспілька 5 хв (зелена гілка) - до центру на метро 30 хв, на власному транспорті через Південний міст 20 хв, або по Дніпровській набережній через Дарницький міст 30 хв. Для додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, звяжіться з нами!

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212881004