Подзвонити Повідомлення

Продам 5-к квартиру 143м2 на Кадетський Гай вул. 10, Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ

127 000 $
5 441 769 грн
889 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Площа:
143 / 70 / 14 м2
Кімнат:
5
Тип:
Роздільні

Поверх:
25 из 26

Тераса, один санвузол роздільний

Код:
1970699
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  4
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Простора 5ти кімнатна квартира у ЖК «Медовий» з шикарним виглядом з вікна. Адреса: вул. Кадетський гай, 10, секція 2 Поверх: 25–26 Площа: 143 м #178; (фактично 162 м #178; завдяки великій терасі) Продається двоповерхова квартира без ремонту. Вікна квартири відкривають панорамні краєвиди, є можливість реалізувати власні ідеї. У подарунок покупець отримає готовий дизайн-проєкт! Переваги: - панорамні краєвиди з верхніх поверхів; - простора тераса, яка додає додаткову площу; - сучасний житловий комплекс із власною інфраструктурою; - закрита територія та цілодобова охорона.

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212882109