Подзвонити Повідомлення

Продам 2-к квартиру 76м2 на Богданівська вул., Солом'янка, в Солом'янському районі, Київ, метро Вокзальна

185 920 $
7 966 407 грн
2 447 $ /m2

Категорія:
Новий будинок
Загальна площа:
76 м2
Площа кухні:
13 м2
Кімнат:
2
Тип:
Роздільні

Поверх:
8 из 9

Один санвузол суміщений

Код:
1972455
Оновлене:
28-04-2026
Перегляди:  5
Агентство нерухомості
Консультант агенції
38x-xxx Показати
Агентство нерухомості

Квартира з ремонтом: 2 кімнати, 2 санвузли + кладова 6 м #178;. Закритий комплекс, охорона, підземне укриття в будинку. Готова для заселення. Переваги, яких немає в більшості пропозицій: • Підземний паркінг використовується як укриття (чистий, сухий, доступ 24/7) • На поверсі всього 4 квартири — тиша й приватність • Власна кладова 6 м #178; над квартирою — зручно для зберігання речей, велосипедів, сезонного одягу Квартира: • Простора та з продуманим плануванням: — дві окремі великі кімнати по 21 м #178; — кухня 13 м #178; з виходом на балкон — два повноцінні санвузли • Все готово для проживання: — якісний ремонт — меблі на замовлення — техніка преміальних брендів — кондиціонери — бойлер для гарячої води — лічильники тепла Квартира тепла, тиха, з хорошою шумоізоляцією. Комплекс: • Закрита територія, охорона, відеоспостереження • На території: дитячі майданчики, магазини, салони • Підземний паркінг / укриття — доступ із ліфта, можна швидко спуститися Локація: • 10 хвилин пішки до метро «Вокзальна» • 5 хвилин на авто до центру міста • Поруч парк ім. Островського та Солом'янський лісопарк • У пішому радіусі — супермаркети, кафе, медичні та освітні заклади

Посилання на сайт-джерело: ID об'єкту № 212889619